Prowadzenie fanpage na Facebooku

Istnieje teoria, że prowadzenie fanpage na Facebooku to kwestia, która nie wymaga wiele zachodu i można zająć się tym z doskoku. Często zadanie to delegowane jest pracownikom, którzy mają zająć się moderacją social mediów w ramach dodatkowych obowiązków lub w wolnym czasie. Niestety, takie podejście do sytuacji nie zdaje egzaminu. Posty pojawiają się nieregularnie, treść fanpage jest niespójna, a odbiorcy są mało aktywni. Jak to zmienić? Wystarczy zlecić profesjonalne prowadzenie Facebooka nam!

Odkryj nową jakość

W naszych działaniach stawiamy na efektywność, dlatego dla każdego klienta opracowujemy strategię działań i harmonogram postów. Z wyprzedzeniem ustalamy plan, według którego działamy, by prowadzenie Facebooka było zaplanowane, świadome i zgodne z charakterystyką Twojego biznesu. Kompleksowa strategia komunikacji przez social media pomaga w utrzymaniu spójnego przekazu, a także w dopasowaniu treści do grupy odbiorców. Nasze działania poprzedzone są dogłębną analizą konsumentów oraz konkurencji, dzięki czemu prowadzenie fanpage na FB jest przemyślane i odpowiednio zaplanowane.

Ile kosztuje prowadzenie fanpage?

Zarządzanie kontem na Facebooku jest wieloetapowym i działaniem, a cena za prowadzenie fanpage zależy od osobistych ustaleń z klientem. Ciężko określić zatem cenę za profesjonalne prowadzenie fanpage. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, częstotliwości umieszczania postów, wielkości fanpage czy ilości niekonwencjonalnych działań na profilu. Prowadzenie fanpage to nie tylko umieszczanie postów, ale także moderacja komentarzy, tworzenie wydarzeń, konfiguracja chatboota oraz kampanie sponsorowane. Jeśli szukasz kreatywnej agencji do prowadzenia fanpage, zgłoś się do nas a wspólnie ustalimy takie kwestie jak cena i strategia!

Spójna komunikacja w social media

Jesteśmy na bieżąco z mediami społecznościowymi i nieustannie śledzimy nowinki ze świata social media! Pozwala nam to przygotowywać najtrafniejsze komunikaty i osiągać wysokie zasięgi organiczne. Podejmujemy niekonwencjonalne działania, które wyróżnią Twoją markę na tle konkurencji i pozwolą dotrzeć do nowych, aktywnych odbiorców. Dbamy o to, by komunikacja na linii marka-odbiorca była jak najbardziej naturalna i dopasowana do potrzeb konsumentów, dzięki czemu docieramy do zaangażowanej grupy docelowej.

Postaw na media społecznościowe razem z nami!

W dzisiejszym świecie posiadanie profili firmowych to konieczność. Nowoczesna marka, która pragnie dbać o swój wizerunek w internecie, powinna zadbać o profesjonalne prowadzenie fanpage na Facebooku. Dzięki obecności w social media dotrzesz do tysięcy konsumentów zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami. Zadbaj o to, by kierowany do nich przekaz był jasny, spójny i dopasowany do potrzeb Twoich odbiorców. Wybierając współpracę z naszą agencją, możesz być pewien, że wspólnie stworzymy ciekawy i angażujący profil, który będzie przyciągał nowych fanów.