O nas

„Żeby mieć naprawdę dobry pomysł trzeba mieć wiele pomysłów”

Thomas Edison

Doświadczeni profesjonaliści

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 6 lat. Przez cały ten czas nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, stale poszerzając zakres kompetencji. Od czego wszystko się zaczęło? Mprovoke to efekt konsekwentnej pracy, maksymalnego zaangażowania, chęci rozwoju i bycia odpowiedzialnym za kreowanie innych marek. To miejsce, w którym pasja, wiedza, doświadczenie spotykają się z satysfakcją klientów. Od początku naszej działalności współpracujemy z firmami, zarówno z rynku lokalnego, ale i z całego kraju. Za co doceniają nas nasi klienci? To przede wszystkim: terminowość, dyspozycyjność, wsparcie na każdym etapie prac, doradztwo oraz wyczucie wizji.
Jesteśmy niezwykle dumni, że zaufały nam już setki firm, które chętnie polecają nas dalej. Pozytywne opinie i satysfakcja klientów z wykonanej przez nas pracy motywują nas do działania i dodają nam skrzydeł.

Kreatywni poszukiwacze

Wychodzimy poza utarte schematy działań poszukując nowych, lepszych rozwiązań. Nasza nieustanna chęć rozwoju, w połączeniu z zaangażowaniem w to, co robimy, zaowocowała inspirującymi i mocno skutecznymi projektami w naszym portfolio. Prowokujemy świetne nazwy, unikatowe logotypy oraz skuteczne materiały reklamowe. Śledzimy zmieniające się trendy w świecie marketingu i designu, zawsze wychodząc o krok przed naszą konkurencję. Na bieżąco reagujemy na zmieniającą się rzeczywistość, oferując twórcze wsparcie firmom z różnych sektorów.

Miłośnicy wyzwań

Nie boimy się trudnych zleceń, wręcz przeciwnie – traktujemy je jako wyzwanie, któremu chcemy jak najlepiej sprostać. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że nam się to udaje. Jako profesjonaliści w tym co robimy, nigdy nie stosujemy półśrodków, stawiając na jak najwyższą jakość dostarczanych usług. Każdy klient może być pewny naszego wsparcia i eksperckiego doradztwa. Marketing i reklama jest bowiem tym, co kochamy robić i z pełną śmiałością możemy stwierdzić, że robimy to bardzo dobrze.