Agencja Reklamowa – Leszno

Kreatywne wsparcie Twojego biznesu!

Jesteśmy agencją reklamową działającą na terenie Leszna, Śremu, Środy Wielkopolskiej oraz Lubonia, która w sposób kompleksowy zajmuje się kreowaniem wizerunku firmy lub marki – marketingiem w mediach, projektami graficznymi, wydrukiem oraz produkcją przedmiotów reklamowych. Uważamy, że najważniejsze jest logo. Spójny i czytelny symbol, który w prosty, ale nie zbyt oczywisty sposób będzie przekazywał ideę naczelną firmy. Logo musi nieść treść i emocje. Musi też dobrze prezentować się pod kątem graficznym, aby można było rozpowszechniać je na wielu nośnikach o różnych strukturach i formach. Logo jest pierwszą rzeczą, której przyglądamy się realizując twoje zlecenie. Drugą jest szczegółowe rozpoznanie prowadzonej przez Ciebie działalności. Rzetelny research i dobrej jakości grafiki to nasze największe wyróżniki na tle innych, podobnych agencji reklamowych na terenie Leszna.

Agencja reklamowa – Leszno i okolice

Działamy na wielu rynkach lokalnych, jak i ogólnopolskich. Swoją ofertę kierujemy między innymi do klientów z Leszna, gdzie działalność prowadzą liczne firmy krajowe, jak i międzynarodowe. Jaki to ma związek z naszymi usługami? Ogromny! Wiele przedsiębiorstw na danym rynku to duża konkurencja i walka o klienta. A my doskonale wiemy, jak przyciągnąć klienta do Twojej firmy i budować jego lojalność. Uwielbiamy wyzwania i mamy nadzieję, że właśnie Ty i Twój biznes będziecie stanowić kolejne z nich. Nieważne, czy dopiero zaczynasz i wprowadzasz markę na rynku, czy też prowadzisz biznes od dawna i pragniesz wykreować nowy, lepszy wizerunek i zyskać szerokie grono lojalnych klientów. W każdym z tych przypadków sprawdzi się team Mprovoke.

Dlaczego my?

Na bieżąco śledzimy trendy w marketingu. Śledzimy też konkurencję – zarówno Twoją, jak i naszą. I dlatego zawsze pierwsi wiemy, co się dzieje w mieście oraz w branży. Wiemy też, jak wyróżnić się na tle konkurencji i wyprzedzić inne agencje reklamowe. Leszno nie ma przed nami tajemnic. Dlatego możesz nam zaufać! Nie proponujemy szablonowych rozwiązań. Pragniemy poznać Ciebie, Twoją markę i Twoje oczekiwania. Poznamy też odbiorców Twojej marki. Na podstawie zebranych informacji i przeprowadzonych analiz przygotujemy indywidualną strategię. Zadbamy o Twój wizerunek w sieci – w marketingu internetowym oraz social mediach czujemy się jak ryba w wodzie! Zadbamy też o tradycyjną formę promocji poprzez billboardy oraz gadżety z logo firmy. Ale to nie koniec. Mamy głowy pełne pomysłów i przygotujemy dla Ciebie coś naprawdę ekstra!